top of page

Przeczytaj referencje bezpośrednio od osób, które skorzystały z moich usług.
Zobacz, co myślą moi Klienci i Kursanci oraz jakich zmian można oczekiwać będąc zaangażowanym w Szkolenie własne lub Program z Klientem.
Wierzę, że każdy może osiągnąć swoje cele i marzenia, jeśli otrzyma narzędzia i strategie, które pasują do jego stylu uczenia się i pozwolą mu najpełniej rozwinąć swój potencjał.

Współpraca z panią Martą to strzał w 10! 

Polecam warsztaty i szkolenia z panią Martą Jarosiewicz wszystkim, którzy pragną rozwoju osobistego i zawodowego, szukają motywacji i chcą odkryć własne możliwości. Współpraca z panią Martą to strzał w 10!

Dostałam konkretne narzędzia i metody do pracy oraz wiele rzeczowych rad.

Dzięki ukończonym z panią Martą zajęciom wierzę, że zbliżam się do wymarzonej pracy, na co dawałam sobie dwa lata - ale pani Marta zmotywowała mnie do odważnych działań i już teraz, na praktyce, mam pierwszych zadowolonych klientów, a wkrótce zacznę pracować we własnym gabinecie!

Pani Marta towarzyszy mi w tym procesie, wspiera i pokazuje drogę, gdy napotkam trudności – a robi to z wielką wiedzą, otwartością, uważnością i życzliwością.

Darzę ją ogromnym szacunkiem, bo cały czas rozwija się w profesjonalny sposób, ma ogromną wiarę w to co robi oraz pokazuje, że metody, które proponuje naprawdę działają, zarówno u niej, jak i jej klientów.

A co jest dla mnie najważniejsze - zadziałały u mnie. Stałam się bardziej pewna siebie, spokojniejsza, łatwiej mi się skupić i lepiej zorganizować. Lepsze zarządzanie sobą przekłada się na lepszą pracę z klientem oraz lepsze zrozumienie jego potrzeb. Wiedza merytoryczna przekazana została przez Panią Martę w bardzo przystępny sposób, a to sprawiło, że byłam dobrze przygotowana do zajęć praktycznych. 

Praca z doświadczonym i rzetelnym specjalistą, jakim jest Pani Marta Jarosiewicz, to nie tylko przyjemność, ale też wspaniały rozwój personalny i zawodowy.

U.G.

[19/09/2022 opinia Kursantki na ostatnim etapie SZKOLENIA metodyka Davisa]

Opinia prosto z serca

Obecnie jesteśmy po pierwszym miesiącu stosowania metody Davis’a. Mój syn najpierw pracował z Panią Martą przez tydzień przed końcem wakacji, a następnie, zgodnie z zasadami metody Davis’a, ze mną w domu. Efekty są zadziwiające. Przede wszystkim w zaledwie miesiąc u syna niebywale wzrosła pewność siebie i spokój związane z nauką i opanowywaniem nowego materiału. Uczy się dużo szybciej  i sprawniej niż przedtem. Znacząco poprawił też oceny. 

 

Nauka na kartkówki czy nawet odrabianie zadań przebiega sprawnie, szybko, bez stresu i beż żadnych napadów złości czy zdenerwowania. Takie negatywne objawy jak złość, zniechęcenie czy płacz podczas nauki ustąpiły praktycznie całkowicie. Nieprawdopodobnie poprawiła się umiejętność czytania i czytania ze zrozumieniem. Syn zaczął czerpać przyjemność z czynności czytania. Na razie nie są to jeszcze całe książki ale teksty, które czyta rozumie i reaguje na nie w trakcie czytania. Jeśli coś go interesuje chce o tym poczytać więcej. Np. ostatnio powiedział po lekturze Harrego Pottera, że chciałby przeczytać drugą część książki. Kiedyś nie mogłam sobie nawet wyobrazić takiego obrotu spraw. Kolejną fantastyczną sprawą jest poprawa pamięci. Uczenie się słówek do dyktanda czy słówek z angielskiego, hiszpańskiego odbywa się poprzez narysowanie  obrazka skojarzenia. Syn sam tworzy obrazek analogicznie do lepienia słów pułapek z plasteliny. Dzięki temu zaledwie po kilkakrotnym powtarzaniu patrzenia na ten obrazek zapamiętuje słówko, niemal bez wysiłku. 

 

Polecam gorąco i szczerze metodę Davis’a do odblokowania potencjału jaki drzemie w Państwa dzieciach. Pani Marta jest pozytywnym i profesjonalnym metodykiem, doskonale dogaduje się z dzieckiem, traktuje je po partnersku i przekazuje mu klucz by mogło otworzyć drzwi swoich talentów.

Anna

[24/09/2019 opinia mamy dziewięciolatka po Programie Korekcji Dysleksji Davisa]

Bardzo polecam Panią Martę jako osobę prowadzącą “Program Korekcji Dysleksji Metodą Davisa”.

Warsztaty z Panią Martą stały się dla mnie początkiem pozytywnych zmian w życiu zawodowym i prywatnym. Po raz pierwszy otrzymałem fachową pomoc w zrozumieniu wyjątkowości swojego umysłu, rozwinięciu swoich pozytywnych cech oraz przemiany słabych stron w atuty. Pani Marta jest osobą posiadającą ogromną wiedzę oraz odznacza się wysoką kulturą osobistą. Ponadto, co bardzo istotne, Pani Marta jest osobą empatyczną, a tym samym nakierowaną na potrzeby danego klienta.

Wszystko to sprawia, że warsztaty z Panią Martą są nie tylko początkiem pozytywnych zmian w rozwoju osobistym klienta, ale także czystą przyjemnością.

Maciej

[27/09/2020 opinia dorosłego Klienta po Programie Korekcji Dysleksji Davisa]

bottom of page