top of page
Warsztat Zaawansowane metody Davisa
Warsztat Zaawansowane metody Davisa

pon., 05 lut

|

Zoom

Warsztat Zaawansowane metody Davisa

Tylko dla absolwentów Spotkania Praktyka Podstawowa.

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

05 lut 2024, 09:00 – 09 lut 2024, 17:00

Zoom

O wydarzeniu

Warsztat Zaawansowane metody Davisa koncentruje się na dyskalkulii (trudnościach w matematyce), dysgrafii (trudnościach w pisaniu odręcznym) i ADHD.

Zapoznasz się z techniką Opanowanie koncepcji i dowiesz się, jak zastosować ją do takich pojęć jak zmiana, konsekwencja, czas, sekwencja, porządek i nieporządek. Pojęcia te są podstawą do opanowania procesów matematycznych i równań. Stanowią one również kluczową część procesu korekcji ADHD.

Zapoznasz się z ćwiczeniami funkcji matematycznych metodą Davisa. Dwanaście ćwiczeń szybko prowadzi do kompetencji w zakresie dodawania, odejmowania, mnożenia, dzielenia liczb trzycyfrowych, w tym ułamków dziesiętnych i ułamków.

Warsztat obejmuje omówienie głównych powodów, dla których trudności w pisaniu odręcznym mogą rozwijać się u osób myślących obrazami i przedstawia szereg prostych, ale skutecznych technik ich rozwiązywania. Zostaniesz również wprowadzony do Orientacji słuchowej Davisa, potężnego narzędzia do korygowania problemów językowych, oraz do procedury rozwiązującej problemy z moczeniem nocnym.

Więcej informacji na stronie https://www.metodadavisa.pl/szkolenie-metodyka-davisa

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page